Najbolji sportaši od 2001. god

SENIORI:

  1. – Nenad Šipek – MCK „Zabok“
  2. – Darko Bulaja – SD „Tekstilac“ Zabok
  3. – Nenad Šipek – MCK „Zabok“
  4. – Nenad Šipek – MCK «Zabok»
  5. – Nenad Šipek – MCK «Zabok»
  6. – Nenad Šipek – MCK «Zabok»
  7. – Robert Lež – KK „Zabok“ i Nenad Šipek MCK „Zabok“
  8. – Nenad Šipek – MCK „Zabok“
  9. – Dražen Dinjar – AK „R. Perešin“
  10. – Matija Lukina – TK „R. Perešin“
  11. – Mihael Vukić – PK „Olimp Terme Tuhelj“
  12. – Mihael Vukić – SD „Olimp Mihanović“
  13. – Matija Lukina – TK „R. Perešin“
  14. – Matija Lukina – TK „R. Perešin“
  15. – Matija Mihalić Streličarski klub Oroslavje
  16. – Matija Mihalić Streličarski klub Oroslavje

 

SENIORKE:

  1. – Dubravka Boroša – «Savate boks klub D. Stub.»
  2. – Dubravka Boroša – «Savate boks klub D. Stub.»
  3. – Silvija Hršak – Klub borilačkih športova «Krapina»
  4. – Dubravka Boroša – «Stubica boks»
  5. – Nikolina Breber – TK „Hidraulika Kurelja“
  6. – Edija Redžić – Nanbudo KLUB „Marija Bistrica“
  7. – Petra Gidak – Triatlon klub “Hidr. Kurelja”
  8. – Petra Gidak – Triatlon klub “Hidr. Kurelja”
  9. – Kristina Blažinić – ŽRK „Zagorec“
  10. – Petra Glavač – ŽRK „Zagorec“
  11. – Sara Vilić – AK „R. Perešin“
  12. – Petra Hršak – SD V Trgovišće
  13. – Klara Sedlar – Kuglački klub Zabok
  14. – Klara Sedlar – Kuglački klub Zabok
  15. – Ana Frinčić Skijaški klub Oroslavje
  16. Diana Franke – KBK Zmaj Bedekovčina

 

SPORTAŠ OD 14 – 18 GODINA:

  1. – Darko Bulaja – „Tekstilac“ Zabok
  2. – Ivan Vlahović – KBŠ Krapina
  3. – Ivan Vlahović – Klub borilačkih športova «Krapina»
  4. – Dejan Čepić – ŠD «Zmaj»
  5. – Martin Ptiček – Skijaški klub „Oroslavje“
  6. – Filip Kontak – Ski klub „Oroslavje“
  7. – Filip Kontak – Ski klub „Oroslavje“
  8. – Filip Kontak – Ski klub „Oroslavje“
  9. – Jurica Veverec – Ski klub „Oroslavje“
  10. – Antonio Črnjević – KK „Zabok“
  11. – Kristijan Sever – SD „Tekstilac“
  12. – Antonio Črnjević – KK „Zabok“
  13. – Marko Šturlan – Skijaški klub Oroslavje
  14. – Matija Mihalić – Streličarski klub Oroslavje
  15. – Martin Oborovečki – SD V Trgovišće
  16. Nikola Hranić – Motocross klub Bedekovčina

 

 

SPORTAŠICA OD 14 – 18 GODINA:

  1. – Jasmina Strugar – SD „Metalis“ D. Stubica
  2. – Jelena Horvat – KBŠ Krapina
  3. – Jelena Horvat – Klub borilačkih športova «Krapina»
  4. – Jelena Horvat – KBŠ «Krapina»
  5. – Maja Fuček – TK „Hidraulika Kurelja“
  6. – Tea Knezić – SD “Strijelac” Krušljevo Selo
  7. – Marija Lukina – TK „Hidraulika Kurelja“
  8. – Marija Lukina – TK „Hidraulika Kurelja“
  9. – Marija Lukina – TK „Hidraulika Kurelja“
  10. – Karla Bartolin – KBK „Ninja“
  11. – Lucija Karajica – Savate kl. „Hrv. Vuk“ VT
  12. – Klara Cakol – Stolnot. klub „Zabok“
  13. – Jana Vranić – SD „Olimp Terme Tuhelj“
  14. – Jana Vranić – PK „Olimp Terme Tuhelj“
  15. – Vinka Kovačić – Skijaški klub Oroslavje
  16. Tesa Novak – Plivački klub Olimp

 

PERSPEKTIVNI SPORTAŠ DO 14 GODINA:

  1. – Luka Frljužec – NK Zagorac Krapina
  2. – Matija Smrekar – NK «Zagorec»
  3. – Filip Kontak – Ski klub «Oroslavje»
  4. – Filip Kontak – Biatlon klub Oroslavje
  5. – Jakov Kontak – Ski klub “Oroslavje”
  6. – Jurica Veverec – Biatlonski kl. Oroslavje
  7. – Antonio Črnjević – KK Zabok
  8. – Dominik Dugorepec – ŠRD „Jezera“
  9. – Markan Karaica – kickboxing
  10. – Viktor Potočki – BK „Stubaki“
  11. – Karlo Franjčec – Stolnot. klub „Zabok“
  12. – Petar Tomek – NK Mladost Zabok
  13. – Nikola Hranić – MCK Bedekovčina
  14. – Niko Vidović – NK Zagorac Krapina
  15. – Vili Sivec – Plivački klub Olimp

 

 

PERSPEKTIVNA SPORTAŠICA DO 14 GODINA:

  1. – Katarina Pleško – SD „Tekstilac“ Zabok
  2. – Ivona Jakša – ŠD «Zmaj»
  3. – Ivona Jakša – KBK Zmaj – Bedekovčina
  4. – Ivona Jakša – KBK “Zmaj” Bedekovčina
  5. – Mihaela Visinski – Biatlonski kl. Oroslavje
  6. – Mihaela Visinski – Biatlonski kl. Oroslavje
  7. – Yvonne Mrzljak – Biatlonski kl. Oroslavje
  8. – Klara Cakol – Stolnoteniski klub „Zabok“
  9. – Klara Cakol – Stolnoteniski klub „Zabok“
  10. – Jana Vranić – SD „Olimp Mihanović“
  11. – Dora Kurečić – Skijaški klub Oroslavje
  12. – Vinka Kovačić- Skijaški klub Oroslavje
  13. – Tesa Novak Plivački klub Olimp
  14. – Hana Sivec – Plivački klub Olimp

 

 

MUŠKA EKIPA

  1. – SD «Tekstilac» Zabok
  2. – SD «Tekstilac» Zabok
  3. – Streljačko društvo «Tekstilac» Zabok
  4. – SD «Tekstilac» Zabok
  5. – ŠRD „Jezera“
  6. – KK “Zabok”
  7. – KK “Zabok”
  8. – KK “Zabok”
  9. – MNK „Renault auto Krešo“
  10. – Košarkaški klub „Zabok“
  11. – Košarkaški klub Zabok
  12. – Košarkaški klub Zabok
  13. – Košarkaški klub Zabok
  14. – Košarkaški klub Zabok
  15. – Stolnoteniski klub Zabok
  16. – Košarkaški klub Zabok

 

 

ŽENSKA EKIPA

  1. – Športsko ribolovno društvo «Zabok»
  2. – SD «Metalis» Donja Stubica
  3. – SD „Strijelac“ Krušljevo Selo – Juniorke
  4. – SD”Metalis”
  5. – Atletska ekipa Stubica – Donja Stubica
  6. – ŽNK Pregrada
  7. – ŽRK „Zagorec“ – Krapina
  8. – ŽRK „Zagorec“ – Krapina
  9. – Streljačka ekipa SD V Trgovišće
  10. – Streljačka ekipa SD V Trgovišće
  11. – Streljačka ekipa SD V Trgovišće
  12. – Atletska ekipa SD Stubica
  13. – SD Stubica
  14. Štafeta Plivačkog kluba Olimp

 

 

DJELATNICI – NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO

  1. – Alojz Kušan, Željko Bosek, Filip Majić, Milan Blašković, Marijan Šamec
  2. – Andrija Jerneić, Vilibald Skočaj, Janko Knezić
  3. – Zvonimir Tramišak, Ivan Krušelj, Maksimilijan Tuđa
  4. – Rudolf Kontrec, Ivica Krušelj
  5. – Nikola Ptiček, Antun Kučko, Vilibald Skočaj
  6. – Branko Vrančić, Stanislav Glivar, Branimir Dr. Puščenik
  7. – Ivan Kvež, Rudolf Mraz
  8. – Mirko Krznar, Stjepan Tršinski
  9. – Rajko Bartolin
  10. – Ivan Katušić Buković, Vlado Šamec
  11. – Cvetko Grabušić, Ivan Vrhovec
  12. – Frinčić Stjepan, Tisanić Srećko
  13. – Željko Kušan, Vladimir Pavlina
  14. – Marijan Mrzlečki, Zvonimir Turković

 

 

DJELATNICI – GODIŠNJA NAGRADA

  1. – Ivan Cesarec, Josip Čuček, Franjo Vrančić, Stjepan Tršinski, Marijan Hruš, Anđelko Pregiban, Tomislav Sinković, Radmila Švaljek, Stjepan Veček i Branko Žiger
  2. – Mladen Bubanko, Boris Galoić, Branko Drobec, Stjepan Benčić
  3. – Dragutin Črnjević, Cvetko Grabušić, Stjepan Merkaš, Zdravko Popović, Božidar Tkalčević
  4. – Ivica Balagović, Robert Kontak, Stjepan Puh, Tomo Ričko, Petar Vučković
  5. – Branko Ciglenečki, Branko Krkalo, Stjepan Latin, Zlatko Paučnik, Robert Sedlar
  6. – Milan Havoić, Mirjana Medić, Sanja Papišta, Branko Piljek, Darko Sekušak
  7. – Zlatko Bivol, Andrija Jerneić, Albert Kontak, Željko Lukina, Stjepan Veček
  8. – Branimir Horvat, Rudolf Hustić, Damir Levanić, Rudolf Pišković, Srećko Znika
  9. – Radovan Cesarec, Mario Čehulić, Stjepan Malarić, Davorin Posavec, Đino Sinković
  10. – Horvat Anđelko, Osredečki Stjepan, Šimunić Dražen, Špoljar Robert, Vodolšak Boris
  11. – Radovan Borovčak, Arpad Jakša, Skijaški klub Oroslavje, Saša Tršinski, Marijan Tupek
  12. – Ivica Androić, Željko Deak, Josip Martinić, Željko Tihava

 

 

NAJBOLJI SPORTAŠI VAN ŽUPANIJE

  1. – Stjepan Poljak, Mateja Gregurić
  2. – Slaven Ivančić, Mateja Gregurić
  3. – Matija Smrekar, Karla Popović
  4. – Dario Šamec, Martina Jagić
  5. – Nevia Leljak, Vedran Celjak
  6. – Karla Popović, Martin Papišta
  7. – Saša Tršinski, Luka Pasariček
  8. – Saša Tršinski, Matija Gregurić
  9. – Ivana Habazin, Ivan Kukolja
  10. – Klara Sedlar, Ivan Kovačec
  11. – Klara Sedlar, Vedran Celjak

 

 

NAJPERSPEKTIVNIJI SPORTAŠI VAN ŽUPANIJE

  1. – Matija Smrekar, Filip Vukić, Saša Tršinski
  2. – Vedran Celjak, Saša Tršinski
  3. – Filip Vukić, Lucija Sedlar
  4. – Marko Kolar, Saša Tršinski
  5. – Saša Tršinski, Marko Kolar
  6. – Saša Tršinski, Marko Kolar
  7. – Lucija Sedlar, Viktor Potočki
  8. – Mihaela Oborovečki, Viktor Potočki
  9. – Viktor Potočki, Tamara Sinković
  10. – Paula Herceg, Luka Pasariček
  11. – Nika Jagečić, Tamara Sinković, Bruno Krizmanić, Fran Tomek

 

PROMICATELJI ZAGORSKOG SPORTA

  1. – Sanja Komar, Siniša Herceg
  2. – Damir Krznar
  3. – Karla Popović, Mihael Vukić
  4. – Dragutin Varga Geza, NK „Zagorec“ – veterani
  5. – AK Zagorje Oroslavje, Društvo šport. ig. učenika
  6. – SD Olimp Mihanović
  7. – NK Klanjec – juniori, Slaven Ivančić, Branko Kušan
  8. -PK Olimp Terme Tuhelj, Šahovski klub Straža, Školsko sportsko društvo Gaj SŠ Krapina, Zagorje Adventure Team
  9. – Jelena Brezak, Edita Marenić, NK Oštrc, Srele brutal team, Županijski školski sportski savez
  10. NK Zagorec – veterani, Športska redakcija Zagorskog lista

 

NAJBOLJI SPORTAŠI IZ EKIPNIH SPORTOVA

 

  1. – Ria Križanić, Robert Lež
  2. – Robert Lež
  3. – Robert Lež
  4. – Robert Lež
  5. – Denis Cerovec
  6. – Antonio Črnjević